KVN0.50YL50
TechflexTechflex
KVN0.50YL50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KVN0.50YL50
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1/2" X 50' YELLOW
lomakkeissa: KVN0.50YL50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
KVN0.50YL50: n tekniset tiedot
Osa numero KVN0.50YL50 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1/2" X 50' YELLOW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1510 pcs Tietolomake KVN0.50YL50.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.020" (0.51mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Aramid Flexo® KV™ Käyttölämpötila -170°C ~ 160°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Kevlar® Aramid, Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 50.00' (15.24m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Clean Cut
Ympäristönsuojelu Environment Resistant Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.500" (12.70mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 0.625" (15.88mm)