KVN1.25YL25
TechflexTechflex
KVN1.25YL25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KVN1.25YL25
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1-1/4" X 25' YELLOW
lomakkeissa: KVN1.25YL25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
KVN1.25YL25: n tekniset tiedot
Osa numero KVN1.25YL25 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1-1/4" X 25' YELLOW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1193 pcs Tietolomake KVN1.25YL25.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.020" (0.51mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Aramid Flexo® KV™ Käyttölämpötila -170°C ~ 160°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Kevlar® Aramid, Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 25.00' (7.62m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Clean Cut
Ympäristönsuojelu Environment Resistant Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.250" (31.75mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 1.625" (41.28mm)