KVN1.50YL25
TechflexTechflex
KVN1.50YL25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KVN1.50YL25
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1.5" X 25' YELLOW
lomakkeissa: KVN1.50YL25.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 926 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 926 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
KVN1.50YL25: n tekniset tiedot
Osa numero KVN1.50YL25 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1.5" X 25' YELLOW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 926 pcs Tietolomake KVN1.50YL25.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.020" (0.51mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Aramid Flexo® KV™ Käyttölämpötila -170°C ~ 160°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Kevlar® Aramid, Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 25.00' (7.62m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Clean Cut
Ympäristönsuojelu Environment Resistant Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.500" (38.10mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 2.000" (50.80mm)