DLE25PS48
XP PowerXP Power
DLE25PS48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE25PS48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .5A
lomakkeissa: DLE25PS48.pdf
  • Viesti
DLE25PS48: n tekniset tiedot
Osa numero DLE25PS48 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4198 pcs Tietolomake DLE25PS48.pdf
Paino 0.77 lb (349.27g) Voltage - lähtö 34 ~ 48 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Sarja DLE25
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 24W
Muut nimet 1470-2582 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 80%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 500mA 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 500mA Hyväksynnät CE, TUV, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DLE35PS24
DLE35PS24
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
Varastossa: 3631 pcs
ladata: DLE35PS24.pdf
RFQ
DLE15PS500-A
DLE15PS500-A
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 24-30V 500MA
Varastossa: 7222 pcs
ladata: DLE15PS500-A.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
valmistajat: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL