DLE35PS12
XP PowerXP Power
DLE35PS12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE35PS12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A
lomakkeissa: DLE35PS12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
DLE35PS12: n tekniset tiedot
Osa numero DLE35PS12 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3278 pcs Tietolomake DLE35PS12.pdf
Paino 0.77 lb (349.27g) Voltage - lähtö 9 ~ 12 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Sarja DLE35
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 30W
Muut nimet 1470-2584 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 80%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 2.5A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 2.5A Hyväksynnät CE, TUV, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DLE45PS36
DLE45PS36
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.25A
Varastossa: 2825 pcs
ladata: DLE45PS36.pdf
RFQ
DLE30C-KC9
DLE30C-KC9
valmistajat: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL
Varastossa: 5746 pcs
ladata: DLE30C-KC9.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
valmistajat: ON Semiconductor