DLE35PS24
XP PowerXP Power
DLE35PS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE35PS24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
lomakkeissa: DLE35PS24.pdf
  • Viesti
DLE35PS24: n tekniset tiedot
Osa numero DLE35PS24 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3631 pcs Tietolomake DLE35PS24.pdf
Paino 0.77 lb (349.27g) Voltage - lähtö 16 ~ 24 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Sarja DLE35
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 34W
Muut nimet 1470-2585 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 81%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 1.4A 16 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 1.4A Hyväksynnät CE, TUV, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DLE35PS48
DLE35PS48
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .7A
Varastossa: 3577 pcs
ladata: DLE35PS48.pdf
RFQ
DLE30E
DLE30E
valmistajat: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
Varastossa: 4378 pcs
ladata: DLE30E.pdf
RFQ
DLE35PS57
DLE35PS57
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A
ladata: DLE35PS57.pdf
DLE35PS12
DLE35PS12
Kuvaus: LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A
ladata: DLE35PS12.pdf
DLE30C
DLE30C
valmistajat: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL