ECM60US18
XP PowerXP Power
ECM60US18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM60US18
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 18V 59W
lomakkeissa: ECM60US18.pdf
  • Viesti
ECM60US18: n tekniset tiedot
Osa numero ECM60US18 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 18V 59W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 1958 pcs Tietolomake ECM60US18.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 18V
Jännite - Isolation 4000V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 59W
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
ominaisuudet DC Input Capable, PFC, Universal Input tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 3.3A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 3.3A