ECM60UT31
XP PowerXP Power
ECM60UT31 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM60UT31
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W
lomakkeissa: 1.ECM60UT31.pdf2.ECM60UT31.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECM60UT31: n tekniset tiedot
Osa numero ECM60UT31 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2269 pcs Tietolomake 1.ECM60UT31.pdf2.ECM60UT31.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -12V
Jännite - Tuotos 2 12V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 60W
Muut nimet 1470-1246 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 3 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 8A, 3A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 8A, 3A, 500mA Hyväksynnät CB, CE