ECM60US48
XP PowerXP Power
ECM60US48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM60US48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 60W
lomakkeissa: 1.ECM60US48.pdf2.ECM60US48.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECM60US48: n tekniset tiedot
Osa numero ECM60US48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2254 pcs Tietolomake 1.ECM60US48.pdf2.ECM60US48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 60W
Muut nimet 1470-1245 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.25A Hyväksynnät CB, CE