ECP40UD02
XP PowerXP Power
ECP40UD02 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECP40UD02
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 15V 40W
lomakkeissa: ECP40UD02.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
ECP40UD02: n tekniset tiedot
Osa numero ECP40UD02 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 15V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2531 pcs Tietolomake ECP40UD02.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 15V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 3.50" L x 2.00" W x 1.01" H (88.9mm x 50.8mm x 26.0mm)
Sarja ECP Virta (wattia) 40W
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 15V 5A, 1.5A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 5A, 1.5A