ECP40US15
XP PowerXP Power
ECP40US15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECP40US15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 40W
lomakkeissa: ECP40US15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
ECP40US15: n tekniset tiedot
Osa numero ECP40US15 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 2602 pcs Tietolomake ECP40US15.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 4000V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 0.91" H (76.2mm x 50.8mm x 23.1mm)
Sarja ECP Virta (wattia) 40W
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
ominaisuudet PFC, Universal Input tehokkuus 89%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 2.67A