ECP40UD03
XP PowerXP Power
ECP40UD03 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECP40UD03
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 24V 40W
lomakkeissa: ECP40UD03.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECP40UD03: n tekniset tiedot
Osa numero ECP40UD03 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 24V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2315 pcs Tietolomake ECP40UD03.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 24V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 3.50" L x 2.00" W x 1.01" H (88.9mm x 50.8mm x 26.0mm)
Sarja ECP Virta (wattia) 40W
Muut nimet 1470-1259 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 1A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5A, 1A Hyväksynnät CB, TUV