LDU4860S150-WD
XP PowerXP Power
LDU4860S150-WD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDU4860S150-WD
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC BUCK 2-57V 150MA
lomakkeissa: LDU4860S150-WD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
LDU4860S150-WD: n tekniset tiedot
Osa numero LDU4860S150-WD Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DRIVER CC BUCK 2-57V 150MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4952 pcs Tietolomake LDU4860S150-WD.pdf
Paino 0.04 lb (18.14g) Voltage - lähtö 2 ~ 57 V
Jännite - tulo (Min) 7V Jännite - tulo (Max) 60V
Tyyppi Constant Current topologia Buck
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm)
Sarja LDU48 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 9W Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 97%
himmennys Analog, PWM Yksityiskohtainen kuvaus 150mA 2 ~ 57 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 150mA Hyväksynnät EN
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LDU4860S150
LDU4860S150
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED SUPPLY CC BUCK 2-57V 150MA