LDU4860S300
XP PowerXP Power
LDU4860S300 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDU4860S300
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED SUPPLY CC BUCK 2-57V 300MA
lomakkeissa: LDU4860S300.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
LDU4860S300: n tekniset tiedot
Osa numero LDU4860S300 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED SUPPLY CC BUCK 2-57V 300MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4858 pcs Tietolomake LDU4860S300.pdf
Paino 0.039 lb (17.69g) Voltage - lähtö 2 ~ 57 V
Jännite - tulo (Min) 7V Jännite - tulo (Max) 60V
Tyyppi Constant Current topologia Buck
Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm) Sarja LDU48
Virta (wattia) 17W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 23-DIP Module, 9 Leads Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 97%
himmennys Analog, PWM Yksityiskohtainen kuvaus 300mA 2 ~ 57 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 300mA Hyväksynnät EN
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LDU4860S150-WD
LDU4860S150-WD
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DRIVER CC BUCK 2-57V 150MA
Varastossa: 4952 pcs
ladata: LDU4860S150-WD.pdf
RFQ
LDU4860S300-WD
LDU4860S300-WD
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DRIVER CC BUCK 2-57V 300MA