PBM200PS3V3-C
XP PowerXP Power
PBM200PS3V3-C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PBM200PS3V3-C
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 200W
lomakkeissa: PBM200PS3V3-C.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 505 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
PBM200PS3V3-C: n tekniset tiedot
Osa numero PBM200PS3V3-C Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 200W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 505 pcs Tietolomake PBM200PS3V3-C.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 7.00" L x 4.00" W x 1.50" H (177.8mm x 101.6mm x 38.1mm)
Sarja PBM Virta (wattia) 200W
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, Standby Output, Universal Input tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 46A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 46A