PBM300PQ01-C
XP PowerXP Power
PBM300PQ01-C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PBM300PQ01-C
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 5.1V 2X12V
lomakkeissa: PBM300PQ01-C.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 304 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 304 pcs
  • Viesti
PBM300PQ01-C: n tekniset tiedot
Osa numero PBM300PQ01-C Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 5.1V 2X12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 304 pcs Tietolomake PBM300PQ01-C.pdf
Jännite - Tuotos 4 12V Jännite - Tuotos 3 12V
Jännite - Tuotos 2 5.1V Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 7.50" L x 4.50" W x 1.75" H (190.5mm x 114.3mm x 44.5mm)
Sarja PBM Virta (wattia) 300W
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 4
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 4 Output 3.3V 5.1V 12V 12V 35A, 22A, 4A, 4A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 35A, 22A, 4A, 4A Hyväksynnät -