PBM200PT04-C
XP PowerXP Power
PBM200PT04-C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PBM200PT04-C
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5.1V 12V 200W
lomakkeissa: PBM200PT04-C.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 447 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 447 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
PBM200PT04-C: n tekniset tiedot
Osa numero PBM200PT04-C Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5.1V 12V 200W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 447 pcs Tietolomake PBM200PT04-C.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 12V Jännite - Tuotos 1 5.1V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 7.00" L x 4.00" W x 1.50" H (177.8mm x 101.6mm x 38.1mm)
Sarja PBM Virta (wattia) 200W
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 5.1V 12V 30A, 8A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 30A, 8A Hyväksynnät -