STR05S12
XP PowerXP Power
STR05S12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STR05S12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V
lomakkeissa: STR05S12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
STR05S12: n tekniset tiedot
Osa numero STR05S12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12762 pcs Tietolomake STR05S12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - tulo (Min) 15V
Jännite - tulo (Max) 32V Tyyppi Linear Regulator Replacement
Koko / Dimension 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Sarja STR
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 10-SMD Module, Gull Wing
Muut nimet 1470-3946-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 94%
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 15V - 32V Input Nykyinen - Output (Max) 500mA