STR05S3V3
XP PowerXP Power
STR05S3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STR05S3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
lomakkeissa: STR05S3V3.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
STR05S3V3: n tekniset tiedot
Osa numero STR05S3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12144 pcs Tietolomake STR05S3V3.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 3.3V Jännite - tulo (Max) 32V
Jännite - Dropout (tyypillinen) 4.75V Tyyppi Linear Regulator Replacement
Koko / Dimension 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Sarja STR
RoHS-tila Digi-Reel® Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial)
Polarisaatio 10-SMD Module, Gull Wing Output Configuration 1
Muut nimet 1470-3942-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan osanumero STR05S3V3 line asetus 81%
ominaisuudet Remote On/Off, SCP Feature Pins 500mA
Laajennettu kuvaus Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 32V Input Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V