STR05S15
XP PowerXP Power
STR05S15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STR05S15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 8W
lomakkeissa: STR05S15.pdf
  • Viesti
STR05S15: n tekniset tiedot
Osa numero STR05S15 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 8W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12405 pcs Tietolomake STR05S15.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 32V Tyyppi Linear Regulator Replacement
Koko / Dimension 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Sarja STR
Virta (wattia) 8W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 10-SMD Module, Gull Wing Muut nimet 1470-3947
STR05S15-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, SCP
tehokkuus 95% Yksityiskohtainen kuvaus Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 18V - 32V Input
Nykyinen - Output (Max) 500mA Ohjaustoiminnot Enable, Active High