LLSTR-100
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LLSTR-100
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 1A 250 MOHM SMD
lomakkeissa: LLSTR-100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
LLSTR-100: n tekniset tiedot
Osa numero LLSTR-100 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 1A 250 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7226 pcs Tietolomake LLSTR-100.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
suojaus Shielded Sarja LLSTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet LLSTR-100 BULK 100 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.290" (7.37mm) Taajuus - Self Resonant 7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 1A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1A Nykyinen - värikylläisyys 800mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LLSTR-10
LLSTR-10
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.25A 50 MOHM SMD