LLSTR-125
Tuote-esittely
Osa numero: LLSTR-125
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 125UH 1A 250 MOHM SMD
lomakkeissa: LLSTR-125.pdf
  • Viesti
LLSTR-125: n tekniset tiedot
Osa numero LLSTR-125 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 125UH 1A 250 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7952 pcs Tietolomake LLSTR-125.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet LLSTR-125 BULK 100 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 125µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.290" (7.37mm) Taajuus - Self Resonant 6MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 125µH Shielded Toroidal Inductor 1A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1A Nykyinen - värikylläisyys 640mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LLSTR-18
LLSTR-18
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 18UH 2.05A 60 MOHM SMD
Varastossa: 6939 pcs
ladata: LLSTR-18.pdf
RFQ
LLST-75
LLST-75
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 75UH 1.19A 180 MOHM