LLSTR-140
Tuote-esittely
Osa numero: LLSTR-140
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 140UH 1A 250 MOHM SMD
lomakkeissa: LLSTR-140.pdf
  • Viesti
LLSTR-140: n tekniset tiedot
Osa numero LLSTR-140 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 140UH 1A 250 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7213 pcs Tietolomake LLSTR-140.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet LLSTR-140 BULK 100 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 140µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.290" (7.37mm) Taajuus - Self Resonant 5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 140µH Shielded Toroidal Inductor 1A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1A Nykyinen - värikylläisyys 560mA