| Osa numero | PTKM10-50SM | Valmistaja | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM SMD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijyä / RoHS-standardia |
| Saatavana oleva määrä | 12919 pcs | Tietolomake | PTKM10-50SM.pdf |
| Tyyppi | Toroidal | Toleranssi | ±10% |
| Toimittaja Device Package | - | Koko / Dimension | 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm) |
| Muut nimet | DN3370 PTKM10-50SM BULK 100 PTKM1050SM |
Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Materiaali - Core | Ferrite |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Induktanssiaste - Testi | 1kHz |
| induktanssi | 10µH | Korkeus - Istuva (Max) | 0.400" (10.16mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 35MHz | Yksityiskohtainen kuvaus | 10µH Shielded Toroidal Inductor 7.36A 10 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 10 mOhm Max | Nykyinen arvostelu | 7.36A |
| Nykyinen - värikylläisyys | 1.7A |