PTKM100-121H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM100-121H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM100-121H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM100-121H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM100-121H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11462 pcs Tietolomake PTKM100-121H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.820" Dia (20.83mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM100-121H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.24A 65 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.24A Nykyinen - värikylläisyys 1.6A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM100-30SM
PTKM100-30SM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 1.5A 150 MOHM
Varastossa: 15304 pcs
ladata: PTKM100-30SM.pdf
RFQ
PTKM100-121
PTKM100-121
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH