PTKM100-30SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM100-30SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 1.5A 150 MOHM
lomakkeissa: PTKM100-30SM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PTKM100-30SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM100-30SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 1.5A 150 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15304 pcs Tietolomake PTKM100-30SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DN3391
PTKM100-30SM BULK 100
PTKM10030SM
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm)
Taajuus - Self Resonant 6MHz Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 1.5A 150 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.5A
Nykyinen - värikylläisyys 230mA