PTKM100-40SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM100-40SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 1.6A 160 MOHM
lomakkeissa: PTKM100-40SM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PTKM100-40SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM100-40SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 1.6A 160 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 13483 pcs Tietolomake PTKM100-40SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DN3383
PTKM100-40SM BULK 100
PTKM10040SM
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm)
Taajuus - Self Resonant 6MHz Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 1.6A 160 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.6A
Nykyinen - värikylläisyys 400mA