PTKM75R-50SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM75R-50SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 75UH 3.47A 50 MOHM SMD
lomakkeissa: PTKM75R-50SM.pdf
  • Viesti
PTKM75R-50SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM75R-50SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 75UH 3.47A 50 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10186 pcs Tietolomake PTKM75R-50SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet PTKM75R-50SM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 75µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.47A 50 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.47A Nykyinen - värikylläisyys 600mA