PTKM75R-59VM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM75R-59VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM75R-59VM.pdf
  • Viesti
PTKM75R-59VM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM75R-59VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6708 pcs Tietolomake PTKM75R-59VM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-VM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM75R-59VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 75µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.175" (29.84mm) Taajuus - Self Resonant 2.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 75µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.9A Nykyinen - värikylläisyys 3A