ADIP14-G-LC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADIP14-G-LC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ADIP14-G-LC
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN DIP IDC 14POS GOLD
lomakkeissa: ADIP14-G-LC.pdf
  • Viesti
ADIP14-G-LC: n tekniset tiedot
Osa numero ADIP14-G-LC Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN DIP IDC 14POS GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5456 pcs Tietolomake ADIP14-G-LC.pdf
lankatulkki - Sarja -
Rivien välit 0.300" (7.62mm) Pakkaus Tray
Muut nimet ADIP14-G-LC-R
ADIP14GLCR
HDP14H
Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 14
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Feed Through
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC Through Hole Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Ribbon Cable, DIP Header
Väri Black kaapeli päättyminen IDC
Kaapelipituus 0.050" (1.27mm) Pöydän sivupituus 0.100" (2.54mm)