ADIP16-G-LC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADIP16-G-LC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ADIP16-G-LC
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN DIP IDC 16POS GOLD
lomakkeissa: ADIP16-G-LC.pdf
  • Viesti
ADIP16-G-LC: n tekniset tiedot
Osa numero ADIP16-G-LC Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN DIP IDC 16POS GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6461 pcs Tietolomake ADIP16-G-LC.pdf
lankatulkki - Sarja -
Rivien välit 0.300" (7.62mm) Pakkaus Tray
Muut nimet ADIP16-G-LC-R
ADIP16GLCR
HDP16H
Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 16
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Feed Through
Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC Through Hole Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Ribbon Cable, DIP Header
Väri Black kaapeli päättyminen IDC
Kaapelipituus 0.050" (1.27mm) Pöydän sivupituus 0.100" (2.54mm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ADIP 20Z-LC
ADIP 20Z-LC
valmistajat: ASSMANN WSW Components
Kuvaus: CONN DIP IDC 20POS TIN