ADIP18-G-LC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ADIP18-G-LC
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN DIP IDC 18POS GOLD
lomakkeissa: ADIP18-G-LC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
60 pcs
  • Viesti
ADIP18-G-LC: n tekniset tiedot
Osa numero ADIP18-G-LC Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN DIP IDC 18POS GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51535 pcs Tietolomake ADIP18-G-LC.pdf
lankatulkki - Sarja -
Rivien välit 0.300" (7.62mm) Pakkaus Tray
Muut nimet ADIP18-G-LC-R
ADIP18-G-LC-R-ND
Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 18
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Feed Through
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC Through Hole Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Ribbon Cable, DIP Header
Väri Black kaapeli päättyminen IDC
Kaapelipituus 0.050" (1.27mm) Pöydän sivupituus 0.100" (2.54mm)