FP1008R6-R300-R
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008R6-R300-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND FLATPAC 300NH 36A 2PADS SMT
lomakkeissa: FP1008R6-R300-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
FP1008R6-R300-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008R6-R300-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND FLATPAC 300NH 36A 2PADS SMT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 105307 pcs Tietolomake FP1008R6-R300-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Ferrite Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 300nH Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 300nH Shielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.18 mOhm
Nykyinen arvostelu 74A Nykyinen - värikylläisyys 26A