FP1008R7-R100-R
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008R7-R100-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND FLAT PAC, 100NH, 100A,2 PADS
lomakkeissa: FP1008R7-R100-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
FP1008R7-R100-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008R7-R100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND FLAT PAC, 100NH, 100A,2 PADS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 71750 pcs Tietolomake FP1008R7-R100-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.323" (8.20mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Shielded Inductor 72A 0.12 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.12 mOhm Nykyinen arvostelu 72A
Nykyinen - värikylläisyys 84A