FP1008R7-R120-R
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008R7-R120-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND FLAT PAC, 120NH, 90A,2 PADS,
lomakkeissa: FP1008R7-R120-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
FP1008R7-R120-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008R7-R120-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND FLAT PAC, 120NH, 90A,2 PADS, Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 90334 pcs Tietolomake FP1008R7-R120-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Ferrite Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 120nH Korkeus - Istuva (Max) 0.323" (8.20mm)
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Shielded Inductor 72A 0.12 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.12 mOhm
Nykyinen arvostelu 72A Nykyinen - värikylläisyys 70A