FP1008R7-R150-R
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008R7-R150-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND FLAT PAC, 150NH, 72A,2 PADS,
lomakkeissa: FP1008R7-R150-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
FP1008R7-R150-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008R7-R150-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND FLAT PAC, 150NH, 72A,2 PADS, Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 74016 pcs Tietolomake FP1008R7-R150-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Ferrite Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 150nH Korkeus - Istuva (Max) 0.323" (8.20mm)
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Shielded Inductor 72A 0.12 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.12 mOhm
Nykyinen arvostelu 72A Nykyinen - värikylläisyys 56A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FP1009R1-R15-R
FP1009R1-R15-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: IND 150NH 80A PEAK 2 PAD SMT