SD3814-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3814-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 1.31A 93 MOHM
lomakkeissa: 1.SD3814-3R3-R.pdf2.SD3814-3R3-R.pdf
  • Viesti
SD3814-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3814-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 1.31A 93 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3627 pcs Tietolomake 1.SD3814-3R3-R.pdf2.SD3814-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.31A 93 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 93 mOhm Nykyinen arvostelu 1.31A
Nykyinen - värikylläisyys 1.6A