SD3814-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3814-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 1.06A 141 MOHM
lomakkeissa: 1.SD3814-4R7-R.pdf2.SD3814-4R7-R.pdf
  • Viesti
SD3814-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3814-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 1.06A 141 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3164 pcs Tietolomake 1.SD3814-4R7-R.pdf2.SD3814-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Muut nimet 513-1564-2
SD3814-4R7-R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.06A 141 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 141 mOhm
Nykyinen arvostelu 1.06A Nykyinen - värikylläisyys 1.29A