SD3814-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-470-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3814-470-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 346MA 1.322 OHM
lomakkeissa: 1.SD3814-470-R.pdf2.SD3814-470-R.pdf
  • Viesti
SD3814-470-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3814-470-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 47UH 346MA 1.322 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4919 pcs Tietolomake 1.SD3814-470-R.pdf2.SD3814-470-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 47µH Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Wirewound Inductor 346mA 1.322 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.322 Ohm Nykyinen arvostelu 346mA
Nykyinen - värikylläisyys 388mA