SD8328-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8328-680-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD8328-680-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68UH 980MA 286 MOHM
lomakkeissa: SD8328-680-R.pdf
  • Viesti
SD8328-680-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD8328-680-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 68UH 980MA 286 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71020 pcs Tietolomake SD8328-680-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Muut nimet 513-1499-2
SD8328680R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Shielded Wirewound Inductor 980mA 286 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 286 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 980mA Nykyinen - värikylläisyys 1A