CL240D05
CrydomCrydom
CL240D05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CL240D05
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
lomakkeissa: 1.CL240D05.pdf2.CL240D05.pdf
  • Viesti
CL240D05: n tekniset tiedot
Osa numero CL240D05 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2937 pcs Tietolomake 1.CL240D05.pdf2.CL240D05.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 3 ~ 32VDC
Muut nimet CC1762 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 5A