DP4RSC60E40B5
CrydomCrydom
DP4RSC60E40B5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4RSC60E40B5
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
lomakkeissa: 1.DP4RSC60E40B5.pdf2.DP4RSC60E40B5.pdf3.DP4RSC60E40B5.pdf4.DP4RSC60E40B5.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 291 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 291 pcs
  • Viesti
DP4RSC60E40B5: n tekniset tiedot
Osa numero DP4RSC60E40B5 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 18 ~ 32VDC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A