DP4RSC60E60B2
CrydomCrydom
DP4RSC60E60B2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4RSC60E60B2
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
lomakkeissa: 1.DP4RSC60E60B2.pdf2.DP4RSC60E60B2.pdf3.DP4RSC60E60B2.pdf4.DP4RSC60E60B2.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 200 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 200 pcs
  • Viesti
DP4RSC60E60B2: n tekniset tiedot
Osa numero DP4RSC60E60B2 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 18 ~ 32VDC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 60A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DP4RSC60E40B
DP4RSC60E40B
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Varastossa: 229 pcs
ladata: DP4RSC60E40B.pdf
RFQ
DP4RSC60E60B
DP4RSC60E60B
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V