DP4RSC60E40B8
CrydomCrydom
DP4RSC60E40B8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4RSC60E40B8
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
lomakkeissa: 1.DP4RSC60E40B8.pdf2.DP4RSC60E40B8.pdf3.DP4RSC60E40B8.pdf4.DP4RSC60E40B8.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 290 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
  • Viesti
DP4RSC60E40B8: n tekniset tiedot
Osa numero DP4RSC60E40B8 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 18 ~ 32VDC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DP4RSC60E40
DP4RSC60E40
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Varastossa: 250 pcs
ladata: DP4RSC60E40.pdf
RFQ
DP4RSC60E40B2
DP4RSC60E40B2
valmistajat: Crydom
Varastossa: 253 pcs
ladata: DP4RSC60E40B2.pdf
RFQ
DP4RSC60E20B5
DP4RSC60E20B5
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Varastossa: 289 pcs
ladata: DP4RSC60E20B5.pdf
DP4RSC60E40B
DP4RSC60E40B