DP4RSC60E60B
CrydomCrydom
DP4RSC60E60B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DP4RSC60E60B
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
lomakkeissa: 1.DP4RSC60E60B.pdf2.DP4RSC60E60B.pdf3.DP4RSC60E60B.pdf4.DP4RSC60E60B.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 249 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 249 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
DP4RSC60E60B: n tekniset tiedot
Osa numero DP4RSC60E60B Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Load 1 ~ 48 V Jännite - Input 18 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Sarja DP
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi DC Muut nimet CC1852
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 60A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DP4RSC60E60
DP4RSC60E60
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Varastossa: 233 pcs
ladata: DP4RSC60E60.pdf
RFQ
DP4RSC60E40B2
DP4RSC60E40B2
valmistajat: Crydom
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Varastossa: 253 pcs
ladata: DP4RSC60E40B2.pdf
RFQ
DP4RSC60E60B5
DP4RSC60E60B5
Kuvaus: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V