ASBHMSBH22K51
JSTJST
JST
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASBHMSBH22K51
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus SBH-001T-P0.5-SBHM-001T-P0.5 2"
lomakkeissa: ASBHMSBH22K51.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ASBHMSBH22K51: n tekniset tiedot
Osa numero ASBHMSBH22K51 Valmistaja JST
Kuvaus SBH-001T-P0.5-SBHM-001T-P0.5 2" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 115497 pcs Tietolomake ASBHMSBH22K51.pdf
lankatulkki 22 AWG Sarja BHM
Muut nimet 455-3285 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 2.00" (50.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -