ASBHSBH22K51
JSTJST
ASBHSBH22K51 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASBHSBH22K51
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SBH-001T-P0.5 X2 2"
lomakkeissa: ASBHSBH22K51.pdf
  • Viesti
ASBHSBH22K51: n tekniset tiedot
Osa numero ASBHSBH22K51 Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SBH-001T-P0.5 X2 2" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 148231 pcs Tietolomake ASBHSBH22K51.pdf
lankatulkki 22 AWG Sarja BH
Muut nimet 455-3279 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 2.00" (50.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -