ASBHMSBHM22K305
JSTJST
JST
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASBHMSBHM22K305
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SBHM-001T-P0.5 X2 12"
lomakkeissa: ASBHMSBHM22K305.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ASBHMSBHM22K305: n tekniset tiedot
Osa numero ASBHMSBHM22K305 Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SBHM-001T-P0.5 X2 12" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90028 pcs Tietolomake ASBHMSBHM22K305.pdf
lankatulkki 22 AWG Sarja BHM
Muut nimet 455-3284 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 12.0" (304.8mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -