ASBHSBH22K152
JSTJST
ASBHSBH22K152 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASBHSBH22K152
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SBH-001T-P0.5 X2 6"
lomakkeissa: ASBHSBH22K152.pdf
  • Viesti
ASBHSBH22K152: n tekniset tiedot
Osa numero ASBHSBH22K152 Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SBH-001T-P0.5 X2 6" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 139184 pcs Tietolomake ASBHSBH22K152.pdf
lankatulkki 22 AWG Sarja BH
Muut nimet 455-3280 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 6.00" (152.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -