LM25101BMA/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM25101BMA/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC GATE DVR HI/LO SIDE 2A 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Viesti
LM25101BMA/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM25101BMA/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC GATE DVR HI/LO SIDE 2A 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33567 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 570ns, 430ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet 296-45005-5
LM25101BMA/NOPB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
input Frequency 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logiikkajännite - VIL, VIH 2.3V, -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Non-Inverting
Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 100V Porttityyppi N-Channel MOSFET
Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent